CISCO CFP-100G-LR4

Valcea > Ramnicu Valcea. Publicat vineri, 23 februarie 2018 , vizualizat de 93 ori

Tip anunt: Oferta

Tip: Accesorii ,consumabile informatica

Localitate: Ramnicu Valcea

Modulele Cisco 100GBASE CFP oferă clientilor optiuni de conectivitate de 100 Gigabit Ethernet pentru retele de centre de date, agregare de bază pentru întreprinderi si aplicatii de transport pentru furnizorii de servicii. Principalele caracteristici ale modulelor Cisco 100GBASE CFP includ: Suportă 100GBASE Ethernet ? Dispozitiv de intrare-iesire rapidă, care se conectează la un port Ethernet CFP al unui switch sau router Cisco ? Oferă flexibilitate alegerii interfetei ? Suportă "pay-as-you-populate "• Suportă functia de identificare a calitătii (ID) a Cisco, care permite unui switch Cisco să identifice dacă modulul este certificat si testat de Cisco

Contacteaza vanzatorul


▼ Alte anunturi asemanatoare cu "cisco cfp-100g-lr4 " din Valcea
MRV CFP-100G-SR10

MRV CFP-100G-SR10

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Factor de formă CFP Rata de date 100Gbps Lungimea de undă 850nm...

600 EUR

Juniper QSFPP-100GBASE-LR4

Juniper QSFPP-100GBASE-LR4

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Optical interface Single mode Standard IEEE 802.3ba 2010 Maximum distance...

300 EUR

Juniper 100GBASE-LR4 1310nm Optical Transceiver

Juniper 100GBASE-LR4 1310nm Optical Transceiver

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
MPN JNP QSFP 100G LR4 Empowerfiber PN JNP QSFP 100G LR4_tr5690 Form Factor QSFP28 Rata...

300 EUR

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Hard disk laptop 500 GB Hitachi

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Hard disk Hitachi pentru laptop Capacitate 500 GB Buffer...

150 LEI

Boxe cu apa

Boxe cu apa

Ramnicu Valcea / Electronice si electrocasnice / Accesorii informatica
Boxe luminoase cu apa. Se aud foarte tare si clar. Specificatii...

75 LEI


Pret : 1 200.00 EUR